Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/./templates/tmpl1//./templates/tmpl1/index.tpl.html) is not within the allowed path(s): (/home/html/vosp.sk:/home/clients/vosp.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/vosp.sk) in /home/html/vosp.sk/public_html/smarty/core/core.get_include_path.php on line 34
VOSP s.r.o.

Vitajte na stránkach spoločnosti VOSP, spol s r.o.

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a aktívne sa prispôsobuje požiadavkám trhu, využíva najnovšie technológie, prostredníctvom ktorých poskytuje najlepšie služby.

Pôsobenie spoločnosti môžme rozdeliť do týchto primárnych odvetví:

Veľkoobchodný predaj a distribúcia

Ponúkame široký sortiment týchto kategórií:

Toaletný papierKuchynské utierkyHygienické vreckovkyPapierové obrúskyKozmetické utierkyPriemyselné papierové výrobkyDoplnkový predajZásobníky a dávkovače KatrinHygienické vložkyPlienkyČistiace prostriedkyOd týchto známych výrobcov

Tento Katrin Tork Linteo Harmony Lambi Cif Domestos

Tovar distribuujeme na území celého východného Slovenska.


----------------------------------------------------------------------------------


NOVINKA!!!

Výroba papierových obrúskov a rozetiekSpoločnosť VOSP, spol s r.o. pokračuje od začiatku roka 2016 vo výrobnom programe spoločnosti TDC s.r.o., od ktorej bol zakúpený strojový park a produktové značky Style, Seria 100 a Magic.

Popri týchto produktových značkách vyrábame aj iné privátne značky.

--> prejsť na našu stránku servítky.vosp.sk <--

Výroba

mikroténových vrecák a tašiek ▪ vrecák do odpadových košov ▪ ochranných vrecák na oblečenie ▪ hrubých LDPE vrecák, tašiek a fólii

a iného doplnkového sortimentu


----------------------------------------------------------------------------------


Tlač

Disponujeme flexotlačovým strojom Soma Flex Mini. Jeho využitie je hlavne v obalovom priemysle.

V závislosti od potlačaného materiálu ponúka možnosť UV tlače v 8 farbách do šírky až 900 mm. Potlačí materiál do hrúbky 1,64 mm.


----------------------------------------------------------------------------------


Kašírovanie

Od roku 2011 sme v našej spoločnosti začali využívať laminovacie zariadenie (kašírku) Super Simplex SL od výrobcu Nordmeccanica.

Kašírovanie spočíva v tepelnom spojení niekoľkých vrstiev rovnakého alebo rôzneho materiálu. Využíva sa na vytvorenie ochrannej (povrchovej) vyrstvy, dekoratívnej vrstvy, prípadne na vytvorenie výsledného materiálu s lepšimi vlastnosťami.

Pracovná šírka stroja umožnuje kašírovanie materiálov do šírky 1400 mm.